Kontakt ze mną:

Kontakt ze mną: czytuszyja@gmail.com

środa, 9 lipca 2014

Chyba wracam do żywych :)

Cześć :)
Tytuł posta może wydawać się dziwny, ale chodzi o to, że jakoś ostatnio udaje mi się wygospodarować trochę czasu na dłubanie. Powstaje nawet coś, co bardziej niż ostatnie prace nawiązuje do tytułu bloga, czyli szyję. Ale dzisiaj nie o tym.

Pokazuję kolejną kartkę zrobioną na zamówienie dla koleżanki z pracy. Na tekturce miał być napis "Dziękuję", ale nie mam ani drukarki, ani stempla, ani talentu do pisania (bazgrzę jak kura pazurem, sama siebie nie mogę czasem rozczytać...), więc tekturka została pusta i koleżanka sama sobie napisała, bo pisze bardzo ładnie :) Żałuję tylko, że nie umiałam kartce zrobić ładnego zdjęcia, ale już jej ze mną nie ma i poprawić się nie da. Mam nadzieję, że coś widać :)
Zgłaszam kartkę na wyzwanie w Skarbnicy Pomysłów: BINGO. Linii można wybierać wiele, bo właściwie jedyny brakujący element z podanych to napis :) No ale żeby nie było, że kombinuję, to wybieram linię tekturka-motyl-sznurek.

Pozdrawiam upalnie - dzisiaj i ja i Kostek chodzimy po domu w samej bieliźnie :) To znaczy ja w bieliźnie, Kostek w pieluszce..

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładna kartka.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocza karteczka,powiedziałabym,że wręcz jest kwitnąca :)Powodzenia w wyzwaniu :) Pozdrawiam serdecznie ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowna karteczka piekne kolory

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna kartka, piękne kolory :)
  Kwiaty są zachwycające! :) ręcznie robione? :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pienkna, zdolna z Ciebie dziewczynka :)

  OdpowiedzUsuń